У Біловодську було проведено годину пам’яті з нагоди 75-річниці визволення України від фашистських загарбників

З нагоди 75-річниці визволення України від фашистських загарбників в смт Біловодськ біля пам’ятника Воїнам-визволителям було проведено годину пам’яті «Збережемо пам’ять про подвиг», під час якої біловодчани висловили глибоку шану всім ветеранам, учасникам Другої світової війни, партизанам. Уславили тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога та склали глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн, згадали всіх, чиє життя забрала війна.
«Друга світова війна принесла з собою таку безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль, що до цих пір все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично всіх на нашій спільній землі. Є суд історії. Вже майже досконально вивчені всі масштаби цієї згубної війни. Її причини, її наслідки. Перемога. Це була перемога зі сльозами на очах.
У нашому календарі є не мало дат, які нагадують нам про ті далекі роки. Кожне наше місто чи містечко, регіон мають пам’ять про цю страшну війну. День визволення України від фашистських загарбників відзначається 28-го жовтня. Це був кульмінаційний результат ряду наступальних операцій.
Будемо пам’ятати і не забувати! У цей День ми приєднуємося до вшанування всіх, хто забезпечив це звільнення! Добра пам’ять про них завжди буде жити в наших серцях», – зазначив селищний голова Едуард Олєйніков.
До присутніх звернулася голова Біловодської районної організації ветеранів України Валентина Негода, яка вручила ювілейну медаль учаснику бойових дій у період Другої світової війни Миколі Вегері та Почесну грамоту Луганської ОДА ВЦА члену президії Біловодської районної організації ветеранів України Галині Безнос за мужність, самовідданість, багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху Луганщини та з нагоди 75-ї річниці визволення України від фашистських загарбників.
Учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання пам’ять всіх оборонців України, які загинули, захищаючи рідну землю та поклали квіти до братської могили.