У Біловодську було проведено годину пам’яті з нагоди 75-річниці визволення України від фашистських загарбників

З нагоди 75-річниці визволення України від фашистських загарбників в смт Біловодськ біля пам’ятника Воїнам-визволителям було проведено годину пам’яті «Збережемо пам’ять про подвиг», під час якої біловодчани висловили глибоку шану всім ветеранам, учасникам Другої світової війни, партизанам. Уславили тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога та склали глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн, згадали всіх, чиє життя забрала війна.
«Друга світова війна принесла з собою таку безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль, що до цих пір все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично всіх на нашій спільній землі. Є суд історії. Вже майже досконально вивчені всі масштаби цієї згубної війни. Її причини, її наслідки. Перемога. Це була перемога зі сльозами на очах.
У нашому календарі є не мало дат, які нагадують нам про ті далекі роки. Кожне наше місто чи містечко, регіон мають пам’ять про цю страшну війну. День визволення України від фашистських загарбників відзначається 28-го жовтня. Це був кульмінаційний результат ряду наступальних операцій.
Будемо пам’ятати і не забувати! У цей День ми приєднуємося до вшанування всіх, хто забезпечив це звільнення! Добра пам’ять про них завжди буде жити в наших серцях», – зазначив селищний голова Едуард Олєйніков.
До присутніх звернулася голова Біловодської районної організації ветеранів України Валентина Негода, яка вручила ювілейну медаль учаснику бойових дій у період Другої світової війни Миколі Вегері та Почесну грамоту Луганської ОДА ВЦА члену президії Біловодської районної організації ветеранів України Галині Безнос за мужність, самовідданість, багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху Луганщини та з нагоди 75-ї річниці визволення України від фашистських загарбників.
Учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання пам’ять всіх оборонців України, які загинули, захищаючи рідну землю та поклали квіти до братської могили.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here