У Біловодській ОТГ відбувся форум на тему: “Як забезпечити якісні соціальні послуги у нашій громаді?”

18 лютого 2019 року в Біловодському районному Будинку культури в рамках проекту “Надання інтегрованих соціальних послуг в об’єднаних територіальних громадах та містах Східної України” відбувся форум на тему: “Як забезпечити якісні соціальні послуги у нашій громаді?” Проект здійснюється в рамках програми UNICEF за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Форум вели: Надія Тимошенко, керівник проекту “Надання інтегрованих соціальних послуг у об’єднаних територіальних громадах та містах Східної України” по Україні, Лариса Пєтушкова, спеціаліст Міжнародної благодійної організації “Партнерство “Кожній дитині”, Олексій Гелюх, координатор проекту, тренер, психолог, Сергій Зуєв, координатор проекту в Луганській області, метою роботи яких є впровадження інтегрованої моделі надання соціальних послуг і взаємодії усіх структурних підрозділів соціального сфери ОТГ.

Відкрив захід заступник селищного голови, помічник народного депутата України від політичної партії “НАШ КРАЙ” Сергія Шахова Володимир Гніденко, також були присутні керівники відділів та старости старостинських округів Біловодської ОТГ, директори шкіл, бібліотеки, головні лікарі, дільничі офіцери поліції, голови місцевих та сільських громадських організацій.

Форум розпочався з презентації: “Потреби громади та планування розвитку послуг: перспективи та можливості”.

Далі відбувся ярмарок дискусій, на якому присутні визначили ті питання, які хвилюють жителів громади, записали їх та розмістили на дошці оголошень

і продовжився у вигляді відкритого простору (метод ведення дискусій, що дозволяє вмотивованим учасникам за короткий період часу знайти рішення проблемних ситуацій), який складався з трьох робочих сесій.

Присутні розподілилися на п’ять робочих груп і всі учасники мали можливість мобільно переміщуватися від однієї групи до іншої та вносити свої пропозиції щодо вирішення того чи іншого питання з вдосконалення роботи в громаді.

Закінчився форум завершальним колом, на якому учасники поділилися своїми враженнями та думками з приводу проведеної роботи, подякували організаторам за проведення такого заходу та навчання.

19-20 лютого 2019 року відбудеться тренінг із стратегічного планування з наближення соціальних послуг до потреб населення.