У Біловодській ОТГ відбувся дводенний тренінг із стратегічного планування на тему: “Оцінка потреб громади та планування розвитку послуг: реалії та перспективи”.

19 та 20 лютого 2019 року в Біловодському районному будинку культури  в рамках проекту “Надання інтегрованих соціальних послуг у об’єднаних територіальних громадах та містах Східної України” відбувся дводенний тренінг із стратегічного планування на тему: “Оцінка потреб громади та планування розвитку послуг: реалії та перспективи”.

Проект здійснюється у рамках програми UNICEF за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Проводили тренінг Надія Тимошенко, керівник проекту “Надання інтегрованих соціальних послуг у об’єднаних територіальних громадах та містах Східної України” по Україні, Олексій Гелюх, координатор проекту, тренер, психолог, Сергій Зуєв, координатор проекту в Луганській області.

Мета проекту – забезпечення якісної соціальної підтримки дітей та сімей з дітьми у пілотних громадах.

На заході були присутні: заступник селищного голови,  помічник народного депутата України від політичної партії “НАШ КРАЙ” Сергія Шахова Володимир Гніденко, керівники відділів та старости старостинських округів Біловодської ОТГ, соціальні працівники Біловодського районного центру соціальних служб для сім’ї,  дітей та молоді, соціальні працівники соціального обслуговування Біловодської селищної ради, шкільні соціальні педагоги, психолог, представники громадських організацій.

Мета тренінгу – обговорення особливостей організації соціальної роботи, ознайомлення з основами стратегічного планування, формування загального бачення стратегічного планування розвитку послуг у соціальній сфері за формулою: нове бачення – цілі – результат.

Учасникам була надана можливість визначити потреби та сформувати бачення розвитку системи соціальних послуг у громаді.

На основі визначених результатів був проведений SWOT-аналіз бачення стратегічного розвитку ОТГ (процес встановлення зв’язків між найхарактернішими для громади можливостями, загрозами, сильними сторонами (перевагами), слабкостями, результати якого в подальшому можуть бути використані для планування).

Проведення нових тренінгів з інтеграції соціальних послуг планується на квітень 2019 року.