Цієї весни 5 юнаків з Біловодщини поповнять лави Збройних Сил України

Сьогодні, 2 квітня, відбулися урочисті проводи призовників весняного призову 2021 року на службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань.

З напутніми словами й найкращими побажаннями до призовників звернулись військовий комісар Біловодського районного військового комісаріату підполковник Олексій Мажулін, селищний голова Олег Мирошник та заступник селищного голови Володимир Гніденко, які побажали новобранцям легкої служби на славу і з користю, неоціненного досвіду, зустріти добрих друзів і мудрих керівників-офіцерів та з гідністю виконати почесний обов’язок громадянина України, але не забувати, що на призовників вдома де на них чекатимуть їхні батьки та рідні.

На завершення церемонії військовий комісар символічно вручив новобранцям повістки, а керівник громади на згадку про сьогоднішню подію – пам’ятні подарунки.