Триває реалізація проєкту «Доступність послуг Біловодського ЦНАПу для людей з інвалідністю»

Громадська організація «Дивокрай 2008» продовжує реалізацію проєкту «Доступність послуг Біловодського ЦНАПу для людей з інвалідністю».

Завдяки проєкту в Біловодському ЦНАПі створено умови для доступу людей з інвалідністю до адміністративних послуг. Також в межах проєкту в трьох старостинських округах Біловодської селищної об’єднаної територіальної громади у віддалених робочих місцях ЦНАПу встановлено кнопки виклику. Місце установки не має перешкод та позначено значком, який свідчить про те, що це пристосування для людей з інвалідністю.

Цей проєкт реалізується ГО «Дивокрай 2008» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах національного проєкту «Децентралізація» та Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

#UNRPP #ВзаємодіяПлюс