Триває будівництво Біловодської амбулаторії для сімейних лікарів

З метою покращення якості медичного обслуговування в Біловодській громаді у минулому році було прийнято рішення про необхідність будівництва окремої будівлі для розміщення Біловодської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини, яка сьогодні розташована в орендованому приміщенні центральної районної лікарні, де із розвитком медичної сфери та відкриттям нових відділень катастрофічно бракує приміщень.

Для цього Біловодською селищною радою була проведена підготовча робота: здійснено збір вихідних даних для розроблення детального плану території Біловодської центральної районної лікарні та прилеглої території, відведено земельну ділянку для будівництва амбулаторії.

В 2018 році за рахунок залученої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, спрямованої на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, розпочато будівництво Біловодської амбулаторії для сімейних лікарів попередньою вартістю 13376,8 тис.грн. Нова амбулаторія відповідатиме усім сучасним вимогам до закладу первинної ланки медицини. Окрім кабінетів для сімейних лікарів, передбачена наявність лабораторії, маніпуляційної, кабінету для щеплень, кабінету профогляду, реєстратури з електронним записом тощо.

Завершення будівельних робіт планується вже у цьому році. Наразі тривають роботи з зовнішнього утеплення та внутрішнього оздоблення будівлі.

Крім того, слід відмітити, що 28 лютого 2018 року за рахунок тієї ж субвенції з державного бюджету комунальне некомерційне підприємство «Біловодський центр первинної медико-санітарної допомоги» отримало новий повнопривідний автомобіль марки Renault Duster для сімейних лікарів Біловодської лікарської амбулаторії.