Троє молодих жінок Біловодщини – переможниці обласного конкурсу «Молода людина Луганщини»

У Сєвєродонецку підбили підсумки обласного конкурсу «Молода людина Луганщини – 2020» та нагородили дипломами переможців у 15-ти номінаціях.

Біловодську громаду в різних номінаціях представили 3 кандидатки:
В номінації «Молодий бібліотекар року» перемогу отримала Тетяна ЄВСТАФІЄВА.
Переможницею у категорії «Молодий працівник соціальної сфери» стала Крістіна ХАРЧЕНКО.
В номінації “Молодий працівник сфери промисловості” перемогла Анна БЕЛЯВІЧ.

ХІІІ річна церемонія «Молода людина Луганщини» ініціюється Луганської державною адміністрацією, управлінням молоді та спорту Луганської ОДА спільно з Луганським обласним молодіжним центром з метою підтримки й визнання суспільно корисних досягнень молоді в різних сферах життєдіяльності.

Щиро пишаємося і вітаємо переможниць конкурсу й бажаємо творчої наснаги, професійного зростання та нових перемог!