Тренінг «Створення інклюзивних інноваційних просторів з урахуванням концепції «універсального дизайну» в Біловодській ОТГ

11 вересня 2019 року в Біловодській ОТГ відбувся захід на тему: «Створення інклюзивних інноваційних просторів з урахуванням концепції «універсального дизайну» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру та фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

Тренерками були кваліфіковані фахівці, які самі пройшли тернистий шлях до успіху:

Оксана Корнєєва, членкиня Консультаційної ради з питань соціальної єдності при UNRPP, директорка «МИР» м. Костянтинівка.

Ольга Стягунова, з кафедри психології і розвитку особистості ОБЛІППО, м. Краматорськ.

Обговорювали кращі практики, проблеми та потреби,ставлення громадянського суспільства до цієї проблеми загалом та сприяння вирішенню цих проблем, у тому числі через створення «інклюзивних просторів» для дітей та молоді з використанням підходів «універсального дизайну».

До заходу долучилися спеціалісти, що займаються питаннями соціального захисту населення, сфери освіти (активні вчителі шкіл та дитячих садків), працівники сфери молоді, служби в справах дітей в Біловодській ОТГ.

Учасники відчули на практиці та отримали нові знання,  заради  покращення інклюзії суспільства загалом та презентували інноваційні підходи у цій сфері.

Тренінг «Створення інклюзивних інноваційних просторів з урахуванням концепції «універсального дизайну» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру та фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії.