Тренінг «Дослідження за участі громади: громадська безпека і соціальна згуртованість»

0
24

У місті Сєвєродонецьк 17-19 листопада відбувся тренінг «Дослідження за участі громади: громадська безпека і соціальна згуртованість», за участі посадових осіб місцевого самоврядування, працівників соціальної сфери та громадськості Луганської області. Біловодську ОТГ представляли: Оксана Мурашова – головний спеціаліст сектору інвестиційної діяльності управління економічного розвитку і торгівлі виконавчого комітету Біловодської селищної ради, Ірина Грищенко – завідувач відділення соціальної допомоги вдома Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Біловодської селищної ради, Ірина Баришенко – голова ГО «Євсуг діє» та Ольга Циба – голова ГО «Ми за майбутнє 2018».

На тренінгу було докладно роз’яснено методи та етапи соціологічних досліджень та можливі аналітичні інструменти: фокус-групи, масові опитування, SWOT аналіз. Особливу увагу було приділено картуванню громади, як одному з найдоступніших інструментів популяризації та презентації власної території. Кожен бажаючий може поставити позначку на карті і відмітити цікаве місце або будівлю, будь-то якийсь будинок, пам’ятник культури або місце відпочинку. Широке залучення громадськості до цього процесу дозволить максимально наповнити карту та зменшити кількість білих плям на ній.

Дякуємо тренерам за плідну працю, будемо втілювати отриманні знання на практиці.