Торгівля людьми – це злочин та порушення прав людини

“Регіональним правозахисним соціолого-освітній центром “Жінки Донбасу”, який здійснює заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в рамках виконання обласного плану заходів з питань протидії торгівлі людьми 16 квітня 2019 року на базі Біловодської ОТГ було проведено тренінгове навчання за темою: “Протидія торгівлі людьми, ідентифікація постраждалих та робота з ними”.

На заході були присутні спеціалісти відділу соціального захисту населення, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділу освіти, соціальні педагоги, психологи шкіл, представники охорони здоров’я, поліції та особа, відповідальна за проведення процедури встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми.

Представники центру презентували загальну інформацію, в якій розповіли, що торгівля людьми була і залишається актуальною проблемою для України. Сучасні форми експлуатації людини створюють загрозу потрапляння у ситуацію торгівлі людьми практично всіх соціальних груп населення. Військові дії, економічна нестабільність¸ підвищення мобільності населення, в тому числі з метою трудової міграції, зростання безробіття, збільшення доступу населення до інформаційних мереж сприяють поширенню цього злочину.

Головна мета зустрічі – ознайомлення спеціалістів із виявленням постраждалих і перенаправленням їх у спеціалізовані заклади для отримання допомоги.

Дізнайтеся більше:

РПСОЦ “Жінки Донбасу” 050-900-71-70,

Гаряча лінія голови Луганської обласної державної адміністрації

0-800-505-107

Національна гаряча лінія з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів

527 (безкоштовно з мобільних телефонів)

0-800-505-501 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів в межах України пн-пт з 10:00 до 21:00, сб з 10:00 до 18:00)

www.stoptrafficking.org

www.527.org.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here