Свято Масляної в Біловодській об’єднаній територіальній громаді.

В Біловодсьій ОТГ провели зиму та весело відсвяткували Масляну. Народні гуляння пройшли 9 березня на головній площі біля районного Будинку культури. Біловодську громаду привітали селищний голова Біловодської селищної ради Едуард Олєйніков, а також почесна гостя, заступник голови Луганської Обласної державної адміністрації Ольга Ліщик, які щиро побажали присутнім на святі весняного тепла, радості сонячних днів, благополуччя, добробуту, затишку у родинах та миру в рідній Україні.

В рамках заходу, на гостей чекала концертно-розважальна програма від неперевершених артистів Біловодського районного будинку культури. Всі охочі мали можливість скуштувати смачні млинці від представників старостинськіх округів Біловодської ОТГ. Родзинкою свята стало спалення опудала, яке символізує зиму, а разом із нею всі проблеми та негаразди.