Створення максимально комфортних умов для занять спортом!

Біловодська об’єднана територіальна громада з самого початку своєї роботи взяла курс на відновлення, розвиток та удосконалення сфери фізичної культури та спорту. З метою поліпшення стану спортивної інфраструктури, поширення здорового способу життя та систематичних занять фізичною культурою і спортом, минулого року, за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад розпочато капітальний ремонт Біловодської дитячо- юнацької спортивної школи загальною вартістю 4,1млн.грн.
Протягом 2018 року освоєно 2,4 млн.грн. Наразі проведено ремонтні роботи з зовнішнього утеплення фасаду та цоколю будівлі ДЮСШ, створено умови для осіб з обмеженими можливостями (облаштовано майданчик зі сходами та пандусом), замінено двері аварійного виходу, виконано електромонтажні роботи, замінено систему тепловодопостачання, будівлю обладнано пожежною сигналізацією, капітально відремонтовано чоловічу та жіночу роздягальні, замінено підлогу та проведено оздоблення стін спортивної зали.
Завершення капітального ремонту ДЮСШ планується в травні 2019 року за рахунок коштів бюджету громади.