« Специфікація організації позашкільної роботи з дітьми»

0
60

30 листопада на базі Біловодського районного центру дитячої та юнацької творчості відбувся районний семінар педагогів-організаторів на тему: « Специфікація організації позашкільної роботи з дітьми»,в якому взяли участь 8 закладів освіти.
Учасників семінару привітала директор БРЦДЮТ Катерина Черкасова. Педагог-організатор Аліна Пригода підвела підсумки по конкурсу дитячої саморобної книги «Книжкова країна». До присутніх із вітальним словом звернулася Лариса Беденко – головний спеціаліст відділу освіти виконавчого комітету Біловодської селищної ради,яка мала нагоду вручити грамоти школам-учасникам конкурсу.
Семінар складався із теоретичного та практичного модулів. Відповідно до програми семінару, робота теоретичного модуля проводилася у форматі представлення презентації з досвіду роботи нашого закладу,який провела керівник дитячого театру «Амплуа» Неля Запорізька
Під час проведення практичного модуля учасники семінару активно долучилися до роботи у групах. Керівник гуртків Ірина Червенко запропонувала виготовити новорічних сніговиків.
Наприкінці семінару відбулося обговорення та підведення підсумків роботи.