Служба у справах дітей виконавчого комітету Біловодської селищної ради спільно з центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Біловодської селищної ради 12 серпня 2019 року здійснили рейд-перевірку сімей опікунів та піклувальників, сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, що проживають на територіях Новоолександрівського та Євсузького старостинських округах. В сім’ях не виявлено порушень прав дітей.
Під час бесіди з дітьми працівники служби та центру розповіли про шкоду тютюнопаління та алкоголізму, про шкоду вживання психотропних та наркотичних речовин, а батьків дітей попереджено про притягнення до відповідальності за статтею 184 КУпАП за невиконання батьківських обов’язків щодо виховання дитини.
Активну участь у проведенні рейду взяли в. о. старости Євсузького старостинського округу Валерій Мороз та спеціаліст Новоолександрівського старостинського округу Наталія Карпенко.