Щодо проведення щорічного навчання з охорони праці

Головне управління Держпродспоживслужби в Луганській області та відділ соціального захисту населення виконавчого комітету Біловодської селищної ради повідомляє про проведення щорічного навчання з охорони праці.

З метою дотримання вимог Закону України «Про пестициди і агрохімікати», недопущення випадків отруєнь серед населення, отруєнь бджіл та свійських тварин, згідно наказу Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області №153 від 28.01.2021 р., організовуються щорічні навчання осіб робота яких пов’язана з обігом, зберіганням, реалізацією та застосуванням засобів рослин та агрохімікатів та території області в 2021 році.

Заходи з навчання, з урахуванням протиепідемічних заходів будуть проходити в два етапи. Перший в березні- квітні для працівників аграрних господарств, другий в червні для працівників підприємств, що здійснюють зберігання та переробку зернових.

Початок навчання  с 11.03.2021р. о 10 годині 2 рази на тиждень в залі районного Будинку культури.

За більш детальною інформацією з даного питання звертатися за телефоном 066-86-38-434 Крикунов І .О.