Щодо можливості отримання комплексної послуги «єМалятко»

Біловодський відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Старобільському районі Луганської області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) надає інформаційний матеріал, щодо можливості отримання комплексної послуги «єМалятко».

Лише на підставі однієї заяви батьки новонародженої дитини можуть отримати послуги в рамках комплексної послуги «єМалятко»:

• проведення державної реєстрації народження;
  • реєстрації місця проживання дитини;
  • призначення державної допомоги при народженні дитини;
  • призначення допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях;
  • внесення відомостей про дитину до Реєстру пацієнтів, що ведеться у центральній базі даних електронної системи охорони здоров’я;
  • реєстрації дитини у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків;
  • визначення належності новонародженої дитини до громадянства України;
  • внесення інформації про новонароджену дитину до Єдиного державного демографічного реєстру з присвоєнням унікального номера запису в ньому.

Хто може отримати комплексну послугу «єМалятко»?
Заяву для отримання комплексної послуги «єМалятко» можуть подати:

• батьки, які перебувають у шлюбі та мають спільне прізвище (двоє або один з батьків);
  • батьки, які перебувають у шлюбі, але мають різні прізвища (двоє або один з батьків за наявності нотаріальної довіреності та згоди відсутнього з них щодо присвоєння дитині прізвища);
  • батьки, які не перебувають у шлюбі (двоє або один з батьків за наявності нотаріальної довіреності та спільної заяви матері та батька щодо визнання батьківства);
  • одинокі мами.

Завдяки єМалятко свідоцтво про народження відтепер можна отримати без відвідування жодних установ — Укрпоштою.

Обирайте зручний спосіб:
у поштовому відділенні — вартість доставлення 46 гривень;
кур’єром додому — 66 гривень.

Оплата здійснюється готівкою при отриманні замовлення.Терміни доставлення — до 2-х днів у межах області та до 3-х днів у межах України, з моменту оформлення свідоцтва у відділі державної реєстрації актів цивільного стану (ДРАЦС).

Батькам, які народили чи проживають в смт Біловодськ таку послугу можна отримати за однією заявою у відділі державної реєстрації актів цивільного стану за адресою смт Біловодськ, вул. П. Біливоди, буд. 9 та у Центрі надання адміністративних послуг виконавчого комітету Біловодської селищної ради Луганської області за адресою смт Біловодськ, вул. Центральна, буд. 130, або подати заяву онлайн на порталі “Дія”.