Нарада-семінар для керівники сільськогосподарських підприємств!

Запрошуємо Вас на нараду-семінар, що відбудеться 26 березня  2021 року о 13-00 в малому залі районного Будинку культури.

         В нараді-семінарі прийме участь керівництво Біловодської селищної територіальної громади, керівники та спеціалісти: Біловодського районного центру зайнятості, Біловодського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Луганській області, Біловодської державної податкової інспекції ГУ ДПС в Луганській області, Біловодського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Луганській області,.

         На зустрічі будуть розглянуті питання, що стосуються діяльності в галузі сільського господарства  в частині змін у податковому,  пенсійному законодавстві, законодавстві про зайнятість населення та соціального страхування, державні програми підтримки галузі в 2021 році.

         Запрошуємо всіх зацікавлених взяти участь в нараді-семінарі, ознайомитись зі змінами в законодавстві, державними програмами галузевої підтримки, поставити та отримати відповіді на існуючі питання.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here