Сергій Шахов привітав жінок Біловодської ОТГ з 8 Березня

Народний депутат України Сергій Шахов разом зі своїми колегами – нардепами Сергієм Вельможним та Олександром Суховим зустрівся з активом Біловодської громади. Депутати поспілкувалися з присутніми, а також привітали жінок громади з прийдешнім 8 Березня. «Без вас, дорогі наші жінки, не було б родинного затишку та злагоди в суспільстві. Ваша мудрість, талант та працелюбність є рушійною силою для розвитку держави. Ви робите світ навколо себе добрішим та кращим!» – підкреслив Сергій Шахов.
Народний депутат особисто подякував за допомогу та привітав найактивніших волонтерів партії «Наш край»: Ларису Чумак, Тетяну Лисенко, Олену Чмихало, Тамару Кірічок, Олену Гуц, Наталію Рибалко та Олену Тімощенко. Отримали цінні подарунки переможці конкурсу на краще фото годівниці для птахів (#Команда_Шахова_за_збереження_природи) – дітлахи Софія Шуліка (с. Шуліківка) та Олександр Григоренко (с. Городище).
Напередодні свята традиційно всі присутні в залі РБК жінки отримали в подарунок троянди від Сергія Шахова. Також нардеп почастував солодощами дітей та дорослих.
Музичні привітання пролунали від співака Сергія Юрченка.
Присутні на зустрічі були приємно вражені сюрпризами та вітаннями до Дня 8 Березня і висловили щиру вдячність Сергію Шахову за постійну увагу.