Сергій Калінін: понад 2 тисяч декларацій подали громадяни Станично-Луганського,Біловодського та Міловських районів з початку деклараційної кампанії

0
24

За два з половиною місяці цьогорічної деклараційної кампанії громадяни Станично-Луганського,Біловодського та Міловських районів подали більше 2 тисяч декларацій про майновий стан і доходи, отримані у 2018 році.

Загальна сума задекларованого платниками податків доходу склала 66 мільонів гривень. До сплати задекларовано 2,4 мильонів гривень податку на доходи фізичних осіб та 231.3 тисяч  гривень військового збору.

Враховуючи сільськогосподарську специфіку району, в загальній сумі поданих декларацій найбільшу частку, складають декларації від громадян, які одноосібно обробляють земельні частки (паї). За два з половиною місяці поточного року ними подано  2 тисячи   декларацій.

Для зручності в декларуванні громадянами одноосібниками доходів, фахівцями ДФС розроблений графік виїздів на території, на яких надаються консультації і допомога в заповненні декларацій.

Сергій Калінін також звернув увагу, що відповідно до норм Кодексу про адміністративні правопорушення визначено відповідальність, а саме накладення штрафу громадянам за неподання декларацій про доходи, отримані від продажу власної сільськогосподарської продукції, що вирощена безпосередньо фізичною особою на земельних ділянках, які перевищують 2 гектари.

Крім того, подати декларацію можуть фізичні особи, які мають право на податкову знижку. У 2019 році платники податку на доходи фізичних осіб, які бажають реалізувати своє право на податкову знижку за наслідками 2018 року, податкову декларацію можуть подати упродовж всього року.

Для подання декларації необхідно звернутись в Центри обслуговування платників податків при державних податкових інспекціях, що є в кожному районному центрі. Саме тут фахівці ДФС нададуть необхідні консультації та допоможуть правильно заповнити декларацію про отримані доходи.