Семінар для працівників органів місцевого самоврядування Луганської області на тему “Планування проекту. Основи проектного менеджменту”.

В рамках Проекту «Партнерство для розвитку міст» Луганське регіональне відділення Асоціації міст України провело семінар для працівників органів місцевого самоврядування Луганської області на тему “Планування проекту. Основи проектного менеджменту”.

В семінарі взяли участь 33 учасника – представники органів місцевого самоврядування Луганської області.

Від Біловодської селищної ради в семінарі брали участь начальник управління економічного розвитку і торгівлі виконавчого комітету Біловодської селищної ради Олена Шилобрид, начальник відділу культури виконавчого комітету Біловодської селищної ради Світлана Джуніч, завідуючий сектором інвестиційної діяльності Анастасія Капінус, начальник відділу освіти виконавчого комітету Біловодської селищної ради Катерина Бас.

Модератором заходу виступила Євсєєва Людмила.

Організатор – консультант проекту ПРОМІС Катерина Кліменко.

В заході взяла участь Наталія Бойко – виконавчий директор Луганського регіонального відділення Асоціації міст України.

Учасники семінару отримали знання стосовно написання проектної заявки для отримання фінансування від ДФРР та міжнародної донорської організації.

Тренери ознайомили учасників із структурою проектної заявки, зробили акценти на ознаках інноваційності, гендерного підходу, правильного опису мети та завдань проекту, діаграми Ганта, логіко-структурної матриці проекту. Особливою практичною частиною стали питання опису продуктів та результатів проекту, визначення релевантних індикаторів для вимірювання результатів, відмінності якісних індикаторів від кількісних, відмінності впливу від наслідків, правильне їх формувлювання, опису сталості проекту та розрахунок ризиків, правильне складання бюджету проектної заявки, побудова моніторингу та оцінки результатів реалізації проектної заявки.