Селищний голова Едуард Олєйніков привітав з професійним святом працівників управління юстиції

«Шановні юристи! Вітаю вас з нагоди професійного свята – Дня юриста, яке об’єднує усіх, хто стоїть на обороні конституційних прав та свобод наших громадян, сприяє розбудові демократичної, правової держави – держави для людей. Сьогодні немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б обходилися без консультації юриста. Щодня до вас за порадою та допомогою звертаються тисячі громадян. Рівнем вашого професіоналізму та принциповості визначається не лише стан правової культури суспільства, а і його стабільність, моральний мікроклімат.
Впевнений, що ви й надалі будете вірно служити інтересам громади та України, з честю примножуватимете славні традиції своєї професії, докладатимете зусилля задля утвердження на теренах краю ідеалів верховенства права та справедливості.
Прийміть слова глибокої вдячності за високий професіоналізм та посилення соціального захисту наших громадян!» – звернувся до працівників юстиції селищний голова Едуард Олєйніков.
Подяками Біловодської селищної ради за плідну працю, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у розвиток державної правової політики та з нагоди професійного свята – Дня юриста нагороджено:
БЄЛІКОВУ ІРИНУ, начальника Біловодського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Луганській області;
КОЗЮМЕНСЬКУ ІРИНУ, провідного спеціаліста Біловодського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Луганській області;
ТОПЧІЙ ГАННУ, спеціаліста Біловодського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Луганській області;
АНОХІНА ОЛЕКСАНДРА, завідувача Біловодською державною нотаріальною конторою Головного теріторіального управління юстиції у Луганській області;
ГОНЧАРОВУ ОЛЕНУ, державного виконавця Біловодського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Луганській області;
МИРОНЕНКО ЛЮБОВ, заступника начальника Біловодського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Луганській області.