Селищний голова Едуард Олєйніков привітав ветеранів педагогічної праці

У першу неділю жовтня вся країна вітає освітян з професійним святом. Напередодні Дня вчителя ветерани педагогічної праці зібралися на святкове засідання клубу «Золоті серця». На зустріч завітав селищний голова Едуард Олєйніков, який звернувся до вчителів з теплими та щирими словами: «Для кожної людини, незалежно від її професійної діяльності, це свято є особливим, незабутнім. У пам’яті одразу ж виникає образ улюбленого вчителя, який був порадником, другом, вихователем, взірцем. Він наполегливо і лагідно вів нас дорогою знань, виховував почуття гідності, доброти, поваги, любові. Прийміть щиру вдячність за вашу сумлінну і таку необхідну для нас справу, за ваш ентузіазм і натхнення, з яким ви завжди працювали!». Секретар селищної ради Віктор Кучеров також подякував ветеранам за працю і вірність обраній справі, побажав міцного здоров’я та добробуту в родинах.
Членами клубу «Золоті серця» є педагогічні працівники, які в свій час обіймали керівні посади, очолювали освіту району, працювали спеціалістами, методистами у відділі освіти, були керівниками та заступниками дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, очолювали профспілкові або ветеранські організації навчальних закладів. Клуб у своїх рядах нараховує майже 70 членів, але життя складається так, що навіть на святкове засідання прийти змогли лише частина учасників об’єднання.
Традиційно організатором та спонсором даного заходу став Біловодський районний профспілковий комітет працівників освіти і науки.
Вів засідання клубу його почесний голова, ветеран педагогічної праці Володимир Степанов.
В теплій, душевній атмосфері ветерани педагогічної праці обговорювали як актуальні освітянські питання, так і ділились спогадами. Згадували своїх колег, яких уже немає поряд і які залишили світлий слід на освітянській ниві Біловодщини.
Розмовляли та жартували, сумували та сміялися, згадували своїх керівників та перевіряючих, своїх учнів та вчителів. Адже в кожного присутнього в житті були свої вчителі та класні керівники, які часто ставали їм прикладом в обраній професії.