0
12

На базі Новодеркульського ЗЗСО імені А.В. Пастухова відбувся районний науково-практичний семінар “Розвиток пізнавальних інтересів учнів початкових класів на принципах життєвої компетенції через інтерактивні методи навчання та виховання”.
Під час роботи були висвітлені теоретичні засади розвитку життєвої компетентності, показані можливості застосування сучасних методів та технологій навчання щодо формування компетентностей в освітньому процесі.
З привітальним словом до учасників семінару звернулась директор Новодеркульського закладу загальної середньої освіти Гребєнік Наталія. Своїми наробками з учасниками семінару поділися Юлдашева Зінаїда , Донцова Олена, Кабика Катерина, Ткаченко Наталія – вчителі початкових класів, навчальних закладів Біловодського району. Під час практичних занять учасники семінару змогли приміряти на себе ролі дітей та поправлятись у застосуванні різних інтерактивних методів навчання на практиці.

Наприкінці заходу виступили методист відділу освіти виконавчого комітету Біловодської селищної Лозова Іванна , яка підвела підсумки семінару та подякувала вчителям початкових класів за творчу невтомну працю й відданість своїй професії, побажали натхнення та наснаги в подальшій роботі.