Розпочато роботи з благоустрою у літньому кінотеатрі

Депутат селищної ради Олег Мирошник, за підтримки Біловодської селищної ради, ініціював відновлення літнього кінотеатру, розташованого у сквері ім.40-річчя Перемоги.
«З радістю згадую ті часи, коли ми разом з родиною та друзями насолоджувались переглядом кінофільмів під відкритим небом теплими літніми вечорами. Тож, відродити кінотеатр – це моя давня мрія, адже це урізноманітнить дозвілля, ще більше згуртує жителів громади. Є бажання, щоб кінотеатр розпочав свою роботу вже влітку», – зазначив Олег Мирошник.
Наразі працівниками Біловодської селищної ради проводяться роботи з благоустрою на території кінотеатру. Ремонтні роботи розпочнуться навесні.
На території літнього кінотеатру планується не тільки перегляд кінофільмів та мультфільмів, а і проведення культурних заходів.