Розпочато реалізацію проєкту «Задоволення потреб в соціальних послугах вразливих категорій населення Біловодської громади»

Громадська організація «Литвинівка-2015» починає реалізацію проєкту «Задоволення потреб в соціальних послугах вразливих категорій населення Біловодської громади», який став переможцем у конкурсі малих грантів Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

У межах проєкту планується облаштувати Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Біловодської селищної ради спеціалізованими засобами для:

– організації соціальної послуги прання для людей похилого віку та людей з інвалідністю, також тих, що потребують отримання соціальних послуг;

– здійснення заходів щодо розширення швейних послуг для вразливих категорій населення;

– облаштування музичним обладнанням Університету третього віку для надання можливості людям похилого віку та людям з інвалідністю бути у центрі активного життя.

Цей проєкт реалізується ГО «Литвинівка-2015» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах національного проєкту «Децентралізація» та Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

#UNRPP #ВзаємодіяПлюс