Розпочато реалізацію проєкту «Створення Лабораторії громадської участі в Біловодській ОТГ»

Громадська організація «Євсуг діє» починає реалізацію проєкту «Створення Лабораторії громадської участі в Біловодській ОТГ», який став переможцем у конкурсі малих грантів в рамках Компоненту «Місцеве самоврядування та реформа з децентралізації влади» Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Організацією-партнером реалізації проєкту виступає Біловодська селищна рада.

В рамках проєкту планується:

• Розробка рекомендацій для налагодження взаємодії громади і місцевої влади, у тому числі шляхом вивчення громадської думки і проведення опитування жителів громади;
  • Розробка Програми розвитку громадянського суспільства та адвокація її прийняття селищною радою;
  • Створення Лабораторії громадської участі для впровадження заходів Програми розвитку громадянського суспільства;
  • Приведення у відповідність до наданих громадськістю рекомендацій офіційного сайту Біловодської селищної ради;
  • Створення відеороликів для заохочення громадян до активної участі в житті громади через демонстрацію практичних позитивних результатів;
  • Запровадження систематичного друку інформаційного бюлетеня Біловодської громади і його безкоштовного розповсюдження серед населення.

Цей проєкт реалізується ГО «Євсуг діє» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах національного проєкту «Децентралізація» та Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

#UNRPP #ВзаємодіяПлюс