Розпочато реалізацію проєкту «Підвищення доступності сільських мешканців Біловодської ОТГ до якісних медичних послуг в умовах карантину COVID-19».

Цього тижня на Біловодщині розпочато реалізацію проєкту «Підвищення доступності сільських мешканців Біловодської ОТГ до якісних медичних послуг в умовах карантину COVID-19».

У межах проєкту планується:

• опитати сільських жителів громадита визначити потреби щодо доступності якісних медичних послуг в умовах епідемії COVID-19 для подальшого стратегічного планування розвитку первинної медичної допомоги в сільській місцевості;
  • провести тренінги для медичних працівників з питань людино орієнтованого підходу до надання медичних послуг населенню;
  • закупити інфрачервоні безконтактні термометри, пульсоксиметри, фонендоскопи для сільських амбулаторій та фельдшерських пунктів та бензиновий генератор для забезпечення сталої роботи Біловодської амбулаторії.

27 липня 2020 року відбулося перше засідання робочої групи проєкту за участі заступника начальника управління економічного розвитку і торгівлі виконавчого комітету Біловодської селищної ради Олексія Стриги та головної спеціалістки сектору інвестиційної діяльності цього ж управління Оксани Мурашової, які надали консультативну допомогу з організаційних питань реалізації проєкту.

Проєкт реалізується ГО «МИ ЗА МАЙБУТНЄ 2018» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах національного проєкту «Децентралізація» та Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Авторство: Громадська організація «МИ ЗА МАЙБУТНЄ 2018»/Зоя Малищенко