Розпочато реалізацію проєкту «Доступність послуг Біловодського ЦНАП для людей з інвалідністю»

Громадська організація «Дивокрай 2008» починає реалізацію проєкту «Доступність послуг Біловодського ЦНАП для людей з інвалідністю», який став переможцем у конкурсі малих грантів Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Організацією-партнером реалізації проєкту є Біловодська селищна рада.

У межах проєкту планується облаштувати Біловодський ЦНАП спеціалізованими засобами:

– тактильною табличкою зі шрифтом Брайля та кнопкою виклику;

– програмним забезпеченням та портативним відеозбільшувачем для людей з вадами зору;

– додатковим устаткуванням до кіоску та системи керування чергою та портативною інформаційною індукційною системою для людей з вадами слуху.

Цей проєкт реалізується ГО «Дивокрай 2008» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах національного проєкту «Децентралізація» та Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

#UNRPP #ВзаємодіяПлюс