Розглянуто проєктне рішення «Генеральний план та план зонування (зонінг) території села Новолимарівка Біловодського району Луганської області»

Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства виконавчого комітету селищної ради повідомляє, що 25.05.2020 року відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради при Департаменті будівництва, енергозбереження, архітектури та містобудування Луганської обласної державної адміністрації. На засіданні ради було розглянуто  проєктне рішення «Генеральний план та план зонування (зонінг) території села Новолимарівка Біловодського району Луганської області». Рішенням ради рекомендовано  в проєкті Генерального плану усунути зауваження та затвердити його у встановленому законом порядку.

Протокол засідання ради знаходиться на сайті селищної ради за посиланням: http://belovodsk-rada.gov.ua/shchodo-rozghliadu-proiektnoho-rishennia-heneral-nyy-plan-ta-plan-zonuvannia-sela-novolymarivka/