14 листопада 2019 року у м. Сєвєродонецьк відбулося засідання Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини Управління культури, національностей та релігій Луганської обласної адміністрації. У засіданні взяли участь Біловодський селищний голова Едуард Олєйніков, заступник голови Микола Тертичний та начальник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ виконавчого комітету селищної ради Віталій Мажула.
На засіданні Ради розглядалось два питання: Проектне рішення «Історико-архітектурний опорний план селища міського типу БІЛОВОДСЬК Луганської області» та «Науково-проектна документація з визначення меж і режимів використання зон охорони пам’яток та історичного ареалу селища міського типу БІЛОВОДСЬК Луганської області».
За результатами розгляду Консультативна рада надала позитивні висновки щодо презентованих проектних пропозицій і рекомендувала подати вищезазначену документацію на затвердження до Міністерства культури, молоді та спорту України.