Робота з сім’ями, які перебувають в складних життєвих обставинах

Служба у справах дітей виконавчого комітету Біловодської селищної ради спільно з центром соціальних служб, поліцейським офіцером громади 17 червня 2021 року здійснили рейд-перевірку сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, що проживають на території Плугатарського старостинського округу.

Активну участь у проведенні рейду взяли староста Плугатарського старостинського округу Юрій Ніпрун, спеціаліст Плугатарського старостинського округу Лілія Сіпакова, завідуюча Новоспасівською філією Біловодського ліцею № 1 Віра Мирошниченко.

Проведено обстеження житлово-побутових умов шести сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Батьки отримали консультації щодо належного виконання своїх батьківських обов’язків, консультації з питань дотримання правил карантину. В сім’ях не виявлено порушень прав дітей.