Робоча зустріч керівництва Біловодської ОТГ з координаторами проекту ПРООН Луганської області.

23 січня 2019 року у приміщені Біловодського районного Будинку культури відбулася робоча зустріч керівництва Біловодської ОТГ з координаторами проекту ПРООН Луганської області.

Працівникам відповідних служб Біловодської селищної ради було презентовано основні напрямки можливої співпраці в рамках спільної реалізації компоненту Місцеве врядування та реформа децентралізації Програми відновлення та розбудови миру, яка реалізується ПРООН в Україні та ООН Жінки в Україні за фінансування Європейського союзу.

В рамках співпраці планується підвищення місцевого потенціалу у впровадженні реформи децентралізації, сприяння соціально – економічному зростанню громади.

Зустріч пройшла в дружній, діловій та конструктивній формі.