Робоча зустріч Біловодського селищного голови Едуарда Олєйнікова з головою Станично – Луганської районної ради Віктором Мягким

0
96

5 лютого 2019 року в кабінеті селищного голови Біловодської селищної ради відбулася робоча зустріч селищного голови Едуарда Олєйнікова з головою Станично-Луганської районної ради Віктором Мягким.

Впродовж зустрічі було обговорене питання щодо подовження на 2019 рік Договору про міжбюджетні розрахунки за надання спеціалізованої акушерської допомоги вагітним та породіллям Станично – Луганського районну міжрайонним акушерсько- гінекологічним відділенням КУ «Біловодська центральна районна лікарня».

Зустріч відбулася за участю заступника селищного голови Віталія Овчаренка та головного лікаря КУ « Біловодська районна центральна лікарня» Романа Чередниченка.

Після обговорення голову Станично – Луганської районної ради було запрошено до КУ «Біловодська районна центральна лікарня» для ознайомлення з умовами надання послуг медичним закладом.