Робоча нарада з питань організації та ведення діловодства

13.08.2020 року в малій залі районного Будинку культури під головуванням керуючого справами виконавчого комітету Біловодської селищної ради Лілії Полторак відбулася робоча нарада з питань організації та ведення діловодства в Біловодській селищній раді, в якій взяли участь начальник загального відділу Світлана Якуніна, спеціалісти старостинських округів, відповідальні за даний напрямок роботи.

Про зміни в законодавстві, стан дотримання вимог інструкції з діловодства, якість підготовки та оформлення на належному рівні документів доповіла Лілія Полторак.  Під час наради також були обговорені питання видачі довідок, побутових характеристик, актів обстеження, надання форм звітності, поточні питання.

За підсумками наради були надані практичні та методичні рекомендації.