Робоча нарада з представниками закладів медицини та відділу освіти

Сьогодні, 02 квітня селищний голова Олег Мирошник провів робочу нараду за участю заступників селищного голови, керуючої справами виконавчого комітету Біловодської селищної ради, в.о. начальника відділу освіти, в.о. генерального директора КНП «Біловодська багатопрофільна лікарня», головної лікарки КНП «Центр первинної-медико-санітарної допомоги» та консультантки центру професійного розвитку педагогічних працівників.

Під час наради заслухано питання про стан укладання договорів про медичне обслуговування населення закладами охорони здоров’я з Національною службою здоров’я України на 2021 рік; про стан проходження вакцинації  у закладах медицини на території Біловодської СТГ на 01.04.2021 року; щодо ситуації з захворюваністю на COVID-19 на 01.04.2021 року; про організацію зовнішнього незалежного оцінювання  у 2021 році; про стан захворюваності дітей у закладах освіти на 01.04.2021 року.

Зокрема  селищний голова наголосив на важливості дотримання карантинних протиепідемічних заходів жителями громади та звернувся до керівників профільних структур з проханням продовжувати проводити протиепідемічні заходи, а також контролювати їх дотримання.