Робоча нарада селищного голови щодо покращення транспортного сполучення в Біловодській ОТГ.

11 лютого селищний голова Едуард Олєйніков спільно з секретарем селищної ради Віктором Кучеровим та заступниками селищного голови Біловодської селищної ради Віталієм Овчаренко та Миколою Тертичним поспілкувалися з приватними перевізниками Біловодської ОТГ.

Головні питання, які розглядалися на нараді – організація пасажирських перевезень населення Біловодської ОТГ, в тому числі із числа пільгової категорії, забезпечення безпеки руху, покращення транспортного сполучення між селами та районним центром.

Нарада пройшла у форматі діалогу. Керівництвом ОТГ було вислухано кожного перевізника, які висловили свої проблеми та внесли слушні пропозиції щодо організації автобусного сполучення.