Рекомендації для громадян щодо Covid-2019

У зв’язку зі зростанням кількості захворювань на COVID-19 у Луганській області, хочемо нагадати про важливість дотримання рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я та Міністерства охорони здоров’я України для зниження ризиків захворювання. Всесвітня організація охорони здоров’я оцінює летальність від COVID-19 на рівні 3,4 %. Але варто пам’ятати, що для 96,6 % хворих ця недуга не матиме таких наслідків.

Наразі відомо, що коронавірусна інфекція передається переважно краплинним та контактним шляхами. Стрімке зростання хворих не означає, що захворієте саме Ви. Щоб захистити себе від інфікування варто пам’ятати про правила захисту.

Захист – це не завжди про складнощі. Ось прості правила для запобігання безпосереднього контакту з вірусом:

• Ретельно мити руки та обробляти їх антисептичними засобами щонайменше 20-30 секунд.
  • Не торкатися брудними руками очей, носа та рота.
  • Обробляйте поверхні (столи та полиці) та предмети (телефон, клавіатура) засобом для дезінфекції.
  • Уникати місць з великим натовпом людей.
  • Прикривати паперовою хустинкою рот і ніс, коли кашляєте або чхаєте. Використану хустку варто негайно викинути та помити руки.
  • Носити маску та змінювати її кожні 2 години.
  • Уникати тісного контакту з особами, що мають ознаки респіраторного захворювання та триматися від них на відстані від 1,5 м.
  • У разі виявлення в себе симптомів респіраторного захворювання, необхідно обов’язково звертатись до свого сімейного лікаря.

Біловодська селищна рада закликає зберігати спокій та вживати звичайних профілактичних заходів, зокрема, збалансовано харчуватися та дотримуватися правильного режиму сну, займатись фізичними вправами та зберігати водний баланс організму, адже здоров’я – найцінніший ресурс людини!

#БезПаніки  #ДолаємоCovid19  #ЗалишаюсяВдома  #МиНеБайдужі  #дякуюлікарю