Реалізовано перший проект в рамках Бюджету участі Біловодської громади

В рамках Бюджету участі Біловодської об’єднаної територіальної громади завершено виконання робіт за проектом «Будівництво елементів благоустрою території вул.Пастухова в с.Новодеркул, Біловодського району, Луганської області». Загальна вартість проекту становила 311,982 тис.грн., з яких 280,7838 тис.грн. складають кошти бюджету громади; 31,1982 тис.грн. – кошти, залучені громадською організацією «Деркул-2013», яка виступила ініціатором проекту.
Завдяки реалізованому проекту здійснено облаштування 168,5 кв.м. тротуарних доріжок біля Новодеркульського сільського Будинку культури, встановлено арочні ворота, здійснено благоустрій цієї території.
Нагадаємо, що для впровадження Бюджету участі в Біловодській ОТГ у 2019 році з бюджету громади виділено 1 млн. 50 тис.грн. для реалізації ініціатив громадськості, спрямованих на вирішення питань в галузі освіти, культури, охорони здоров’я, спорту, благоустрою території.

В рамках Бюджету участі триває реалізація ще восьми проектів.