Реалізація проєкту Національної поліції «Поліцейський офіцер громади»

27 січня 2021 року на Біловодщині відбулось урочисте відкриття поліцейської станції в Данилівському старостаті.

У заході взяло участь керівництво громади на чолі з селищним головою Олегом Мирошником, начальник управління превентивної діяльності ГУНП підполковник поліції Ігор Масюк та інспектор сектору з взаємодії з громадами ГУНП Ганна Горошанська та представники Біловодського відділу поліції.

Після урочистого відкриття присутні мали можливість оглянути службове приміщення, де працюють двоє поліцейських офіцерів громади – майори поліції Віталій Лисак та Артем Ситник. Станція розташована в с. Данилівка по вулиці Миру, буд. 6 (колишня адмінбудівля Данилівської сільської ради).
В приміщенні створенні комфортні умови для виконання професійних обов’язків працівників поліції: облаштовано необхідними меблями та оргтехнікою.

Звернутись за консультацією та допомогою до офіцерів громади можна за телефонами:
Віталій Лисак – +38 095 052 84 41
Артем Ситник – +38 050 560 10 66