Реалізація проєкту «Громадського діалогу та вільної зони wi-fi…» в Євсузькому старостинському окрузі

Враховуючи виклики сьогодення, карантинні обмеження та перехід на онлайн подання запитів та подання документів, та у зв’язку з тим, що частина території Євсузького старостинського округу не має доступу до інтернету та wi-fi, були розроблені та втілюються програми співпраці з різними міжнародними організаціями.

В рамках співпраці з Програмою ООН, за ініціативи Біловодської селищної ради розпочато реалізацію проєкту «Підсилення ефективної роботи громадської платформи шляхом облаштування острівків «Громадського діалогу та вільної зони wi-fi  в кожному старостинському окрузі»». Проєктом передбачено встановлення вуличного екрана в смт Біловодськ, облаштування кімнат (обладнання, меблі) та зони wi-fi у кожному старостинському окрузі Біловодської громади.

В рамках цього проєкту Євсузький старостинський округ отримав та встановив обладнання для зони wi-fi, а також підготував кімнату з обладнанням. Громадянам старостинського округу у кого є необхідність для отримання доступу до інтернету, можуть прийти до приміщення будівлі старостату та вільно вийти в мережу інтернету.

У разі необхідності також буде надаватись кваліфікована допомога спеціалістами старостату.