Реалізація другого проєкту на території Біловодської громади у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України – капітальний ремонт будівлі Новодеркульського ліцею імені А.В. Пастухова

27 січня 2021 року розпочато капітальний ремонт будівлі Новодеркульський ліцей імені А. В. Пастухова шляхом реалізації енергозберігаючих технологій.

Замовник: Відділ освіти виконавчого комітету Біловодської селищної ради
Фінансування: спільна програма Європейського інвестиційного банку та Уряду України «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України»
Генеральний підрядник: ТОВ «Будівельна група «БУДРЕГІОН»
Авторський нагляд: ГАП Ткаченко В.Г.
Технічний нагляд: Алімова О.А.

Закінчення виконання робіт заплановано на жовтень 2021 року.

В ході реалізації проєкту передбачено виконання ремонтно-будівельних робіт:
– Заміна покриття даху з частковим утепленням горищного приміщення;
– Утеплення фасаду;
– Ремонт системи опалення та електропостачання
– Заміна підлоги на І поверсі будівлі;
– Ремонт ІІ поверху;
– Встановлення пожежної сигналізації;
– Благоустрій території;
– Улаштування пандусу;
– Ремонт ґанків;
– Заміна теплового вузла;
– Ремонт зовнішньої системи теплопостачання;
– Ремонт вимощення будівлі.

На початковому етапі робітниками підрядної організації «Будрегіон» проводиться ремонт даху та покрівлі. Над учбовим корпусом проведено демонтаж старого шиферу, огляд та часткове зняття кроквяної системи. Покрівля школи за роки експлуатації будівлі практично прийшла в непридатність. Часткові ремонтні роботи, які виконувались періодично, вже не давали результату і фактично виконання їх призводило лише до неефективного витрачання коштів.

Завдяки Надзвичайній кредитній програмі для відновлення України Новодеркульський ліцей імені А.В. Пастухова отримав можливість відновити не тільки покрівлю, але й провести роботи щодо енергомодернізації будівлі за рахунок утеплення фасаду будівлі та ремонту системи опалення.

Зазначенні заходи дозволять отримати значну економію енергоресурсів та підвищать рівень комфорту учнів та вчителів.

#другий_проєкт_НКПВУ_Біловодська_громада

#Новодеркул_ремонт_2021