Реабілітація дітей з інвалідністю у 2020 році

До постанови Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 № 309 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю» ( далі – Порядок) внесено зміни, якими передбачено здійснення направлення на реабілітацію дітей з інвалідністю не лише внаслідок дитячого церебрального паралічу, а також з іншими захворюваннями, тобто це дозволить охопити більш ширшу аудиторію дітей з інвалідністю реабілітаційними послугами.

Для забезпечення дитини реабілітаційними заходами один із батьків дитини чи її законний представник подає до управління соціального захисту населення заяву про направлення дитини до реабілітаційної установи разом з копіями:

• паспорта громадянина України та свідоцтва про народження або іншого документа, що посвідчує особу дитини;
  • індивідуальної програми реабілітації, що видана лікарсько-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу;
  • виписки з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма №027/0);
  • паспорта громадянина України законного представника дитини з інвалідністю.

Вартість реабілітаційних заходів для кожної дитини визначається реабілітаційною установою відповідно до ІПР, у якій зазначається обсяг та строки їх проведення.

Перелік закладів охорони здоров’я, реабілітаційних установ, які здійснюють заходи із реабілітації дітей з інвалідністю, розміщений на веб-сайті Мінсоцполітики (www.msp.gov.ua) у розділі «Інвалідність» – «Реабілітація дітей з інвалідністю».

За повною інформацією звертатись до управління соціального захисту населення Біловодської РДА за адресою: смт. Біловодськ, вул. Центральна, 87, каб. № 7, тел. 9-23-84.