Районний семінар-практикум для молодих вчителів.

0
71

З метою адаптації молодих педагогів до умов роботи в школі, розширення знань вчителів про ефективні та інноваційні форми методичної роботи, провідні методи навчання на базі Біловодського ОЗЗСО 20 лютого 2019 року відбувся районний семінар-практикум молодих спеціалістів. Семінар проведено з проблеми «Педагогічна майстерність учителя як шлях до успіху».
У роботі семінару взяли участь головні спеціалісти, методисти відділу освіти і 20 молодих спеціалістів закладів освіти Біловодської ОТГ. Зустріла теплим прийомом дирекція закладу (директор – Хаблак Григорій Андрійович, заступник з НВР – Горшколєпов Віктор Валентинович).
Учасники семінару відвідали відкриті уроки вчителів-професіоналів та своїх колег:
«Власні та загальні іменники. Велика буква у власних назвах», українська мова, 3-а – вчитель Аксьонова О.А.;
«Україна – моя батьківщина, національні символи», англійська мова, 5-а – вчитель Кравцова В.І.;
«Птахи. Оригамі «Голуб»», інт. ур. природознавство, трудове навчання,
3-б – вчитель Фурс О.А.; «Елементи спортивних ігор (футбол)» , фізична культура, 4-а – вчитель Мележик В.М.;
«Звукові хвилі», фізика, 10-б – вчитель Дяченко Л.П.;
«Поняття про оксиди, окислення», хімія, 7-б – вчитель Хаблак О.Г.;
«Логарифми і їх властивості», математика 11 кл. – вчитель Бородіна Г.О.
Відвідавши уроки, молоді спеціалісти удосконалили вміння щодо проведення сучасного уроку, набули знань з використання інноваційних форм проведення уроку, аналізували уроки, які їм були представлені. Дана форма роботи підвищила рівень впевненості молодих спеціалістів. На завершення семінару було підведено підсумки.