Питання діловодства та архівного зберігання документів

0
6

Біловодською селищною радою поряд з проведенням великого обсягу робіт з будівництва, благоустрою, житлово-комунального розвитку громади приділяється серйозна увага питанням діловодства та архівного зберігання документів.
Це пов’язане з розумінням того, що без документування управлінських дій, без контактів з іншими партнерами (підприємствами, організаціями, установами, фірмами) не існувало б жодного підприємства. Адже від правильної організації діловодства багато в чому залежить успіх діяльності органів місцевого самоврядування.
Питанням приведення діловодства та архівної справи установ громади у відповідність до нормативних документів було присвячено 10 червня поточного року засідання експертної комісії архівного відділу виконавчого комітету селищної ради під головуванням заступника селищного голови Овчаренка В.І.
На засідання ЕК були запрошені керівники та працівники, відповідальні за організацію діловодства та роботу з архівними документами в установах, підпорядкованих селищній раді, працівники відділу освіти.
Начальник архівного відділу виконавчого комітету селищної ради, секретар комісії Разумна Т.І. представила на розгляд ЕК положення про експертні комісії та архівні підрозділи, інструкції з діловодства та номенклатури справ Біловодської гімназії, Біловодського комунального закладу дошкільної освіти загального розвитку (ясла – садок) № 2 «ВЕСЕЛКА», Біловодського комунального закладу дошкільної освіти загального розвитку (ясла – садок) № 3 «ДЖЕРЕЛЬЦЕ», Біловодського районного центру дитячої та юнацької творчості, Біловодської дитячої школи мистецтв.
Відбулося обговорення представлених документів, після чого вони були погоджені експертною комісією.
В ході обговорення постали питання роботи установ по створенню управлінської інформації в електронній формі, термінів зберігання наказів про надання щорічно оплачуваних відпусток та матеріальної допомоги, інші питання.
Головою комісії Овчаренко В.І. було доручено більш детально вивчити дані питання та систематично проводити навчальні семінари.