Пункт прокату технічних засобів реабілітації.

В Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Біловодської селищної ради Луганської області при відділенні надання адресної натуральної допомоги працює пункт прокату, який створено для надання громадянам послуг з прокату технічних засобів реабілітації з метою усунення обмежень життєдіяльності  та підтримки соціальної незалежності громадян ,які частково або повністю втратили рухому активність у зв’язку з віком чи хворобою.

З метою удосконалення матеріально-технічної бази  22.03.2019р. Територіальний центр соціального обслуговування ( надання соціальних послуг) отримав від Відокремленого підрозділу Благодійної Організації Міжнародного благодійного фонду «Сприяння розвитку медицини» та на виконання Всеукраїнської благодійної програми «ДОБРО-ЛЮДЯМ»  гуманітарну допомогу у вигляді 10 інвалідних візків.

Послуги з прокату надаються особам, які звернулись до пункту прокату та уклали з ним відповідний договір.  Термін , на який видається засіб реабілітації, узгоджується сторонами у договорі. За згодою сторін  користування засобом реабілітації може бути продовжене на новий термін.

Оплата за користування засобом реабілітації не проводиться.

Для отримання в прокат інвалідний візок необхідні наступні документи:

• Наявність паспорту,коду,пенсійного посвідчення;
  • Довідка про склад сім’ї;
  • Довідка про земельну ділянку(якщо є пай – довідка про доход з паю);
  • Довідка про доходи за останні 6 місяців(пенсія);

За додатковою інформацією звертатись за тел.(06466)9-12-30