Публічне представлення інформації відповідно до статті 28 Бюджетного Кодексу України

0
122

14 березня 2019 року в Біловодському районному будинку культури відбувся захід на виконання ст.28 «Доступність інформації про бюджет» Бюджетного Кодексу України. Начальником управління фінансів  виконавчого комітету Біловодської селищної ради Галиною Безнос  представлено інформацію про виконання бюджету отг смт. Біловодськ за 2018 рік. Також  відбулося публічне представлення  розпорядниками  коштів бюджету отг смт.Біловодськ інформації про виконання бюджетних програм, у тому числі досягнення цілей державної політики у відповідній сфері діяльності.

Головний розпорядник коштів Біловодська селищна рада, доповідач -начальник фінансового відділу –  головний бухгалтер Олена Корнієнко.

Розпорядник коштів  КЗ «Біловодська центральна лікарня»,                доповідач – генеральний директор КНП «Біловодська багатопрофільна лікарня» Роман Чередниченко.

Головний розпорядник коштів Відділ освіти виконавчого комітету Біловодської селищної ради, доповідач – начальник відділу  Катерина Бас.

Головний розпорядник коштів Відділ культури виконавчого комітету Біловодської селищної ради, доповідач – начальник відділу Світлана Джуніч.

Головний розпорядник коштів Управління економічного розвитку і торгівлі виконавчого комітету Біловодської селищної ради, доповідач – Олена Шилобрид.

Головний розпорядник коштів Управління фінансів виконавчого комітету Біловодської селищної    ради, доповідач – начальник відділу обліку, звітності та аналізу – головний бухгалтер Людмила Безнос.

Ознайомитись з інформацією про виконання бюджету отг смт. Біловодськ за 2018 рік, а також з інформацією про виконання бюджетних програм можна на сайті Біловодської селищної ради в розділі «Бюджет».