Публічна дискусія про пріоритети розвитку Біловодської громади

Ви мешкаєте у Біловодській громаді та зацікавлені в її розвитку?
Ви хочете знати, як ваші друзі й сусіди бачать свою громаду?
Для Вас важливо, аби розвиток відбувався з урахуванням Вашого голосу?

Тоді запрошуємо Вас до участі в публічній дискусії про пріоритети розвитку Біловодщини на основі комплексних даних про Вашу громаду.
Захід ініційованій спільно програмою AGORA та Біловодською селищною територіальною громадою.

Під час заходу буде представлено напрацювання громади по розробці стратегії власного розвитку, а також результати дослідження справ у громаді, виконаного програмою AGORA.

Дата: 03 березня
Час: 10:00 по 13:00
Місце проведення буде повідомлено зареєстрованим учасникам додатково.

Для участі в заході просимо до 18:00 п’ятниці 26 лютого зареєструватись, заповнивши відповідну онлайн форму:

УВАГА – організатори забезпечують доїзд іногородніх учасників з населених пунктів громади (за умови зазначення такої потреби в реєстраційній формі).

З усіх можливих питань щодо заходу та участі в ньому просимо контактувати за номером:
+38 (063) 035 36 74 (Анастасія Абаровська)