Публічна дискусія про пріоритети розвитку Біловодської громади

03 березня 2021 року на Біловодщині відбулась перша публічна дискусія про пріоритети розвитку Біловодської громади за участі фасилітаторів команди AGORA, представників органів місцевого самоврядування та небайдужих жителів громади.

Захід ініційованій спільно програмою AGORA та Біловодською селищною територіальною громадою з метою покращення доступу мешканців громад до якісної інформації про життя власної громади задля розвитку на основі фактичних даних.

Менеджер по взаємодії з органами влади ACTED Олексій Хмара проінформував присутніх про роботу програми AGORA, що ініційована консорціумом міжнародних гуманітарних організацій ACTED Ukraine та IMPACT Initiatives.

Про те «Чим саме живе громада та що найбільше хвилює мешканців?», а також результати дослідження справ у громаді, виконаного програмою AGORA для всіх присутніх представила фахівчиня з досліджень IMPACT Initiatives Галина Баршівська. Надалі в ході дискусії учасниками обговорювались питання щодо найбільш актуальних та хвилюючих тем громади – дороги, освітлення та благоустрій. Так на основі пропозицій від технічного радника IMPACT Initiatives Андрія Карпенка групами за пріоритетними напрямками розвитку учасники напрацювали план дій розвитку за зазначеними темами.