Привітання З Ювілеєм 60 років

22 травня 2019 року колектив Біловодської селищної ради вітав з ювілеєм поважного чоловіка, майстра своєї справи та просто чудову людину – заступника селищного голови Миколу Олексійовича Тертичного! Високий професіоналізм Миколи Олексійовича було достойно оцінено – за розпорядженням в.о. голови Луганської обласної державної адміністрації-керівника обласної військово-цивільної адміністрації С.Філя його нагороджено почесною відзнакою «За розвиток регіону». З нагоди свята підготовано концертну програму, де пролунало багато теплих, щирих слів на адресу ювіляра.
Шановний наш ювіляре, хай доля завжди буде щедрою до Вас та збереже міцне здоров’я, дарує безмежне людське щастя, невичерпну енергію, життєве довголіття. Ваше життя – яскравий приклад того, як треба шанувати людей і працю. Вам є чим пишатися. Ви не змарнували життя і на всіх життєвих дорогах прагнули бути професіоналом, чуйним і турботливим до людей та вміти завжди допомагати. Хай джерело людської вдячності за Вашу турботу ніколи не вичерпується, серце наповняється світлом, а здоров’я й сили дарує Всевишній.