Привітання Біловодського селищного голови Едуарда Олєйнікова з Днем усиновлення

Згідно з Указом Президента України «Про День усиновлення» від 27 листопада 2008 року в нашій країні на державному рівні 30 вересня відзначається День національного усиновлення.
День усиновлення – свято України, яке щороку припадає на 30 вересня та співпадає із днем християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їх Софії і, мабуть, не випадково.
Доброта і любов – головне, що ми повинні дарувати нашим дітям. Адже діти – це наша надія і наше майбутнє. Щоб ця надія здійснилася, ми, дорослі, повинні пам’ятати про свою відповідальність, піклуватися про кожну дитину. Особливо про дітей, які залишилися без батьківської опіки. Турбота про них – наша спільна задача: суспільства та держави. Традиційно вважається, що усиновлення — це вирішення проблем дитини, яка втратила сімейне оточення, але ми вважаємо, що це, перш за все, – вирішення проблем дорослих, які хочуть виховати дитину. Дитину, яка народжена не ними, але потребує саме їх любові та піклування. Дітям, які втратили родину, може і повинен допомогти кожен, хто небайдужий. Головне, щоб ми всі намагалися допомогти кожній дитині вирости у любові і повазі.
Розвиток дитячої охорони здоров’я, забезпечення права дітей на отримання якісної освіти, збереження і розширення мережі соціально-культурних і спортивних закладів є пріоритетними напрямами соціальної політики Біловодської об’єднаної територіальної громади.
З нагоди Дня усиновлення вітаємо усиновителів, прийомних батьків, опікунів та піклувальників!
Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливіше — щастя мати родину, тата і маму. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло.
Хай повняться дитячим щасливим сміхом ваші домівки, ростуть здоровими й успішними діти. Хай щедрість та милосердя ваших душ заради наших дітей примножується з кожним днем, а Віра, Надія і Любов ніколи не покидають ваші серця!
Всім здоров’я та добробуту !

селищний голова Едуард ОЛЄЙНІКОВ